0(536) 669 52 78
trenru
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Şakayık Çiçekçilik Hakkında

Misyonumuz

Hayatımızı renklendiren birbirinden farklı şakayık çiçekleri ile Şakayık çiçekçilik sizleri bekliyor. Yaşamımıza, etrafınıza, iş yerinize, müşterilerinize renk katan bu güzelliklerin en renkli ve nadir örneklerini şakayık çiçekçilik’de bulabilirsiniz. İsmini doğanın eşsiz güzelliklerinden birisinden alan şakayık, çiçekçilik konusundaki uzmanlığını sizlerle paylaşmak ve sizlere bu güzelliği sunmak için hepinizi sitemizi incelemeye davet ediyor. Şakayık Çiçekçilik’de en özel günlerinizi taçlandıracak çeşit çeşit çiçekten oluşan aranjmanlar, buketler, sepetler ve çelenkler sizlere en renkli halleriyle size ve sevdiklerinize mutluluk vermek ve en güzel halleriyle özel anlarınızı taçlandırmak için sizleri bekliyor.

Vizyonumuz

Düğün, Nişan organizasyonları başta olmak üzere bahçe ve kurumsal yapıların süslenmesine ait tasarıma özen gösteren önemli kuruluşların çözüm ortağıyız.

Firma Tarihçesi

Yozgatın Sarıkaya İlçesine bağlı olan Toprakpınar köyünde Bülent ve Murat HÖKE kardeşler tarafından kurulan serada Şakayık Gülü yetişticiliği yapılmaktadır. Yetişrilen şakayık çiçekleri yurdun çeşitli yerlerinden gören talepleri karşılamaktadır. Ayrıca Kırşehir ilinin Kaman ilçesinde şakayık çiçeği üretimi maksadıyla yeni bir sera kurulmuştur.

Şakayık Çiçeği Hangi Aylarda Üretilir
Nisan, Mayıs Haziran aylarında hasat yapılır. Son kullanıcı isteğine göre gerekli hazırlıklar yapılırak teslimatı yapılır.
Hangi Ülkelere İhracat Yapıyoruz.
Özenle üretimini yaptığımız Şakayık Güllerini Rusya, İngiltere, Fransa ve Almaya ülkelerine ihraç etmekteyiz. Yurdumuzda Antalya, İzmir, İstanbul illerinde bir çok firma ile çalışmaktayız.

  • Çiçekçilik
  • Otel Bahçe Çiçekleri
  • Organizasyon Çiçekleri
  • Biz Buradayız, Siz Neredesiniz ?

Nasıl yardımcı olabilirim