0(536) 669 52 78
trenru
Sosyal Medya Hesaplarımız

Command Performance Peony

24 Nisan 2017
137 kez görüntülendi

Ürün Görselleri

Bu sayfada örnek bir ürün yerleşim sayfası gösterilmektedir. Fakat yapı standart değildir, siz de ürün türünüze göre çeşitli kombinasyonlar yapabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Güçlü bir kokuya sahip büyük, çift, ahududu pembe çiçekler. Yemyeşil bitki örtüsü ile sağlam bir miras çeşidi, 60 yılı aşkın süredir sağlam bir favori olarak kalır.

Şakayık Güllerinin egzotik çiçekleri, 5. yüzyıldan beri, uzun ve şanlı tarihlerinde, Şairler ve Tanrılar tarafından tercih edilen çiçek olmuştur. Neyse ki, şimdi ortak bahçıvan için erişilebilir.
Şakayık Güller harika kesme çiçekleri yapan zengin çiçek açan güçlü bahçe bitkileridir.

Şakayık Güller egzotik ve mizaçlıdırlar, yine de dayanıklıdırlar ve ılıman Avustralyalı bahçelere karşı serinler. Bu yüzden, güzelliğinden korkmayın, bolca baharda kendinizi sarhoş edici bir sevinçle karşılayın.

Kökleri rahatsız edildiklerinden ötürü, Şakayık Güllerinin çiçeklerinin tadını çıkarabilmeniz için en az bir yıl sabırlı olmanız gerekecek, ancak son derece uzun ömürlü olduğu için bekleyiş uzun yıllar boyunca haklı çıkacaktır.

Şakayık güller en iyi çiçekler için soğuk kışlara (en az 3-5C) ihtiyaç duyarlar. Şakayık gülleri ağır besleyicilerdir, bu yüzden düzenli olarak onları döllemek gerekir. Ayrıca kireç ve çok şeyden hoşlanırlar, bu yüzden onları şımartın.

Her çeşitten biri olan Şakayık Gül Koleksiyonu, ayrı ayrı etiketlenmiştir. Felix Supreme, Marguerite Gerard, Monsieur Jules Elie, Marie Lemoine ve Sarah Bernhardt içerir.

Şakayık Gül Koleksiyonu 87,50 USD değerinde, 8,50 $ tasarruf edin.

Şakayık güller en iyi çiçekler için soğuk kışlara (en az 3-5C) ihtiyaç duyarlar. Şakayık Güllerinize aç genç erkekler gibi davranın ve onları iyi besleyin! Onlar da kireç ve onun gibiler, bu yüzden onları şımartın emin olun.

Ürün Özellikleri

  • Ürün Kodu: PELFS Şakayık Gülü – Kımızı
  • Botanik Adı: Şakayık Lacriflora
  • Yükseklik: 70-1000 cm.
  • Genişlik: 60-75 Cm
  • Çiçekler: Yazdan Bahar
  • İklim: ılıman için Serin
  • Görünüş: Yarı Güneşli Tam Güneş
  • Verilme Şekli: Çıplak olarak verilir
  • Su İhtiyacı : 2

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Nasıl yardımcı olabilirim